Úvod

Filozofia Tiens Group

Prospievanie spoločnosti zlepšovaním zdravia ľudstva

Výhody prírodných, zdraviu prospešných výrobkov vyrobených renomovanou čínskou spoločnosťou TIENS si každý deň užíva viac ako 30 miliónov domácností v 190 krajinách sveta.

Rad výrobkov starostlivosti o zdravie je inšpirovaný 5000 rokov starou kultúrou tradičnej čínskej medicíny.

Propagovať pozitívny, prírodný a zdravý životný štýl je každodenným poslaním tisícov zamestnancov a distribútorov spoločnosti TIENS po celom svete. Ich odkazom je zdravie, podnikavý duch, úspech, nadšenie a nádej.

Mnohí jednotlivci a obchodní partneri inšpirovaní týmito víziami si so spoločnosťou Tiens Group vybudovali pevné strategické partnerstvo. Známe osobnosti a svetové značky, ako Microsoft, Pfizer, IBM a Telecom Čína sú úspešnými partnermi TIENS.

Distribútori spoločnosti TIENS a jej zamestnanci sú nadšení ich poslaním a pracujú na dosiahnutí korporátneho cieľa; byť prospešní spoločnosti, udržiavať a propagovať zdravie ľudstva a rozvíjať svetové podnikanie. Víziu „Výborné zdravie pre všetkých“ napĺňajú s nadšením a pod strategickým vedením zakladateľa a predsedu spoločnosti Li Jinyuana.

Tiens Group je významná, úspešná celosvetová spoločnosť s ambíciou zmeniť svetové zdravie, vytvoriť podnikateľské príležitosti a šíriť nádej. Spoločnosť TIENS je pôvodom z Číny a rýchlo sa stáva kozmopolitnou značkou pre zákazníkov na celom svete.

Prečítajte si viac o príbehu úspechu spoločnosti TIENS na nasledujúcich stránkach a možno sa rozhodnete stať sa jeho súčasťou…